| arpikaboss14 a întrebat:

Ce ziceti ce smartphone e mai bun Allview v1 viper sau Samsung galaxy s duos Raspundeti-mi urgent va rog! multumesc

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

S duos. Sa nu ai incredere in Allview asa mult. Sunt toate cu piese ieftine din china.

| perladunarii a răspuns:

Salut, nici sa nu te gandesti la Allview, iti va merge o perioada si incet incet o sa te lase, asta in cazul in care il mai folosesti pentru jocuri, internet, site-uri de socializare! Daca il vrei doar ca telefon e bun si Allview! Dar ca si smartphone Samsung fara discutie!
http://bit.ly/1g2nKhB

| arpikaboss14 explică (pentru perladunarii):

Tu zici ca Samsung s duos e mai bun pentru gaming & browsing.Dar m-am uitat la caracteristicele ambele telefoane si Allview are performanta mai mare. Deci totus s duos e mai bun cu android ice cream sandwish? Nu ma pot hotara laughing

| DaniiCismas a răspuns:

Allview, eu spun ca e mai bun.