| AnneღU a întrebat:

Seara bunaa TPU big grin. Am o camera foto Kodak, 12 mp si am constatat ca are o problema thinking De exemplu un filmulet de 2 minute si 37 sec are 207 MB. Nu pare a fi ceva normal, adica cateva filmulete, acumulate fiind in jur de 30 de minute si cateva poze, pentru un card de 4 GB devine fulll! Nu stiti de la ce ar fi? Sau ce as putea sa fac? Fundaa. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza calitatea din setari, si poate scade memoria, oricum, nu faci mari filme cu camera foto, camera foto e pentru poze, camera video e pentru videoclipuri.

| InnocentLoovee a răspuns:

Pai probabil pentru ca le face in calitate buna, si daca mai sunt si destul de lungi filmuletele..normal ca se umple.

| AnneღU explică (pentru InnocentLoovee):

Crede-ma ca nu are o calitate mai deloc bunaa laughing De ex un film de cinema aproape atinge 4 GB si dureaza vreo doua ore... tongue nu se compara cu cateva minute si totusi atinge dimensiunile astea.