| Bora147 a întrebat:

Seara routerul meu mergea, aveam conexiune la internet dar de dimineata nu mai aveam conexiune. Am incercat aproape tot. Ce sa fac?
:3

Răspuns Câştigător
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu cum ai putea să-l repari, dar ai putea încerca să-ți iei unul nou. E ultima repriză de Blak Friday pe 20 si 21.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Net pe cablu ai?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... nu mai merge netul?

| Alex177 a răspuns:

Poti incerca sa apesi butonul de reset, dar cred ca ai incercat deja. Scrie modelul routerului tau pe google si cauta review uri sau probleme ale altor utilizatori.
O idee buna ar fi sa il instalezi din nou.