| anonim_8413 a întrebat:

Ieri nu mergea net'u si aveam urgenta nevoie de el, am butonat eu ceva pe la conexiune si a functionat! Seara am incercat sa intru pe mess si nu ma lasa sa ma conectez imi spune"PERFORMING NETWORK DIAGNOSTIC TESTS."CRed ca am activat o chestie cu BROADBAND (PPPOE).
intrebarea e: CUm dezactivez acest BROADBAND? sau ce sa fac ca sa mearga messul?happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca il dezactivezi nu mai ai internet niciodata pe acel pc! Trebuie configurat Broadband Internet Connections! Pentru windows XP intra aici si vezi ce trebuie sa faci:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb456997.aspx