| Girly97 a întrebat:

Senzorul de amprente al telefonului detecteaza amprenta daca posesorul doarme si cineva incearca sa ii deblocheze telefonul cu degetul posesorului adormit?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu, numai daca e treaz.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Chiar și cu un deget amputat merge.

| Frank51 a răspuns:

Doar dacă posesorul este Kanye West.

| Lioana a răspuns:

Bineînțeles ca poate debloca telefonul. Nu dispar amprentele de pe degete in somn.

| VoidEternal a răspuns:

Ție ți se schimba amprentele când dormi?

| blackann a răspuns:

Da, dar nu mai fi toxica.

| IarsiIar a răspuns:

Desigur.
Mai bine folosesti alta metoda de blocare.

| Iepuroi a răspuns:

Amprenta rămâne la fel oricum treaz sau nu. Evita să stai în prezența oameniilor suspicioși și o sa fii ok.

| dragunsocial a răspuns:

NORMAL! ofc ia stai in pat, inchide ochii si pune degetul pe amprenta