| alexalexalex a întrebat:

Sims 2 sau 3 nu merge la windows 7? Ca dala am eu

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Merge si Sims1. Problema ta o fi alta.

| Aero a răspuns:

Dar nici de Compatibility Mode nu cred ca e nevoie. Le-am testat pe toate(Sims) si au mers ca si cum le-as fi rulat pe XP. Cred ca in alta parte e problema.

| costyvas a răspuns:

Dupa ce il instalezi, dai click dr pe iconita jocului -> compatibility mode -> si selectezi Windows XP SP3. Dupa asta, va mergewinking. Bafta, Costi!

| danbnz a răspuns:

Nu

| eXtrike a răspuns:

Si voi frate... Daca merge pe XP merge si pe Win7, voi macar stiti din ce este facut Win 7? (XP+ Vista)
Netul asta...

| Akesh a răspuns:

Merg amandoua pe windows 7. Daca nu iti merg, probabil ca e din alta cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce?

| aida_7940 a răspuns:

Si eu am windows 7 si nu-mi merge jocul. Intru pe el, merge cateva minute si apoi iese.

| Brigicy97 a răspuns:

Dar pe calculatorul meu nu merge sims 3 si am windows 7, cand pornesc jocul imi zice:sims 3 launcher has stoped working...