| anonim_4396 a întrebat:

Sint nevoita sa reinstalez windows-ul. In aceste conditii, va trebui sa reintroduc cheia de licenta pentru antivirus? O va accepta pe cea existenta sau trebuie sa cumpar alta? Abia am cumparat-o de o luna si nu prea as vrea sa dau alti bani. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Nu are treaba reinstalarea windows-ului cu cheia pentru antivorus.
E e slvat in registri pe un ip sau pe clasa de ip(daca ai ip dinamic)
Doar daca ar fi activata in mai multe reginui ar fi o problema si probabil ar fi blocata.
Instaleza fara griji windows-ul, isi va relua valabilitatea.
Succes!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O va accepta pe cea existenta.Stai linistita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor.

| SouLIce a răspuns:

O va accepta pe cea existenta

| M4SOnIC a răspuns:

O accepta pe cea care o ai pentru ca ai acelasi pc daca nu merge exista GOOGLE.

| QµeeК a răspuns:

O Gasesti Pe GOOGLE!

| Radu_Madalina_1991 a răspuns:

Da va trebui sa reintroduci cheia de licenta pentru antivirus si o va accepta pe cea existenta desigur dac nu este foarte veche.