| 1Q a întrebat:

Spuneți-mi un site romanesc sau străin dar serios unde sa ofere si garantie de unde pot cumpara un playstation 4 funda

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toate ofera garantie.Sau ar trebui, legal, sa o faca.

| 1Q explică (pentru darrio2007):

Pai zi-mi un site atunci

| darrio2007 a răspuns (pentru 1Q):

Din ce stiu eu eMag este cel mai bun.Chiar si ca preturi.

| vianora a răspuns:

EMAG,altex,flanco.Dar sa stii ca eMAG mi se pare mai bun deoarece iti da si garantie dar si transportul e gratis si vine comanda a doua zi acasa

| alex291201 a răspuns:

Eu ti-as recomanda eMAG flanco domo altex si multe altele dar cel mai bun si mai ieft este eMAG si daca nu ma insel garantia este de 2 ani