| PuFiLiCi98 a întrebat:

Spuneti'mi si mie niste jocuri pentru tableta Allview Speed City. O sa plec la munte maine si pana pe 7 ianuarie o sa ma plictisesc si de aceea va rog sa imi dati niste jocuri mai calumea pentru tableta mea. Mentionez ca am pana acum Modern Combat 4, Need For Speed Most Wanted 2012, Fruit Ninja, Angry birds, Play Tennis, Granny Smith.

Răspuns Câştigător
| yonutz63991 a răspuns:

Mie imi place foarte mult seria de jocuri asphalt(6 si 7 daca merge pe tableta), nun attack(misto-free-170 Mb), greedy spiders 2(4 lei), cut the rope experiments/normal(4 lei fiecare), where's my perry(4 lei), Ski safari(bani dar nu mai stiu-foarte misto), Fruit Ninja: Puss in Boots. Sper ca te-am ajutat happy
P.S.: O sa imi iau si eu Allview Speed City(Sper...)