| Sly a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos de ce nu pot conecta prin cablu usb telefonul samsung wave la PC ? Am incercat cu alt telefon identic si acela se conecteaza cu succes. Nu am avut aceasta problema pana acum o saptamana. Am descarcat aplicatia Samsung kies, am instalat-o in computer, dar nici astfel nu ma pot conecta. Daca aveti un raspuns, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Intra in setari la tel. nu mai stiu exact unde si cauta "depanare USB" ceva de genul. il bifezi si ar trebui sa mearga. dar trebuie sa ai si kies-ul deschis

| Sly explică (pentru eandopuncttk):

De unde deschid kies-ul? Aplicatia Samsung kies de pe PC nu-mi gaseste nimic.

| Sly explică (pentru eandopuncttk):

Mult timp m-am putut conecta si fara Samsung Kies.