| DoRu a întrebat:

Spuneti-mi va rog mult daca se poate un program de recuperat ce aveai inainte pe pc pe vechiul windows! AM reinstalat windowsul si am nev sa recuperez niste fisiere foarte importante.

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

DriveImageXML, e un program de backup si partitionare.Am vazut un tutorial despre el:http://www.videotutorial.ro/? p=4636.

4 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Se poate, cu un program de intretinere a pc-ului care se numeste: Glary Utilities (iar in cadrul acestui program ai o optiune, cu care poti recupera orice de pe hard, chiar daca l-ai formatat, sau ai reinstalat windows)

| EuAli a răspuns:

@bogdan2010 windows-ul are un utilitar numit parca "System Recovery Point" faci un punct de back-up in cazul pierderii datelor si de pe acel punct de bvack-up iti recuperezi datele.Nu-ti trebuie neaparat utilitare pentru a recupera datele.

Răspuns utilizator avertizat