Spuneti-mi va roog de unde iau setarile pentru internet Orange HTC myTouch 3G?:d

3 răspunsuri:
| blackangel69 a răspuns:

Incearca cu *100#.si cauta acolo in meniu la internet. daca nu reusesti asa, fa-ti un cont pe site la Orange si cauta acolo despre setarile de net si o sa iti poti trimite singura setarile in doar cateva secunde. Lafel am facut si eu.

Aha...dar daca imi fac cont pe orange.ro costa?

Aha.dar daca imi fac cont pe orange.ro nu costa? dar daca pun setarile de la alt model de HTC?