| vladimir23 a întrebat:

Ste cel mai bun antivirus? in afara de nod 32, kaspersky, avira sau norton?

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Inafara de nod32 si kaspersky & norton...restul sunt de pomana. Iti zic eu asa .ca specialist. AVAST, PANDA, BIt DEFENDER, McAfee SAU AVG SUNT APROAPE INUTIL...Iti recomand sa folosesti un NOD32 + UN FIREWAL ZONEALARM...SI N-O SA AI PROBLEME BINEINTELES DACA STI SI U SA TE FERESTI.

14 răspunsuri:
| tttitooorp a răspuns:

Avast e foarte bun! www.avast.com

| Jony123 a răspuns:

Mai lasati-ma in pace cu licentele voastre ma, nu toti au bani ca voi, am avut avg9 si zonealarm, amindoua sunt gratis si merg bine, dar daca nu ai macar un GB ram o s-a cam incetineasca PC-ul, avast si zonealarm e si el bun

| Jony123 a răspuns:

Avira si zonealarm, il am de 1 an si nu am probleme deloc, recomand, sunt amindoua free

| Wtf9000 a răspuns:

Mai e si BitDefender. Astea sunt cele mai bune, cu restul nu prea ai ce sa faci...

| DenissaDeea a răspuns:

ESET SMART SECURITY e un antivirus cu licenta.

| GreenSky a răspuns:

Eu am panda...si nu mi-a facut probleme pana acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avastbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ai enumerat cei mai buni antivirusi de pe piata mai era unu GDATA foarte bun. Folosesc nod32 antivirus de vreo 2 ani foarte bun antivirusu dar depinde si de utilizator pe unde umba pe internet. Aici se ocupa cu testarea antivirusilor http://www.av-comparatives.org/ rasfoieste si tu pe acolo, anul trecut Avira a iesit cel mai bun antivirus al anului 2008.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html daca vrei il poti descarca in limba romana;) (avasat - l-am recomandat mai sus;)) )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset smart security4 la momentul acesta este cel mai bun dar a va aparea nod32 versiunea 12 pe net in curand am un unchi la microsoft care o are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod 32

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast parerea mea este cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut nod 32 si ceva nu imi mergea bine la calculator. Am scanat, a gasit virusul dar nu l-a putut sterge. L-am dezinstalat si am pus avira versiunea gratuita si mi la sters. Deci avira e mai bun, iar despre kaspersky nu stiu cum e dar am vazut pe unele site-uri care testau antivirusii ca kaspersky era aproape la jumatate, urmat de avast. Avira era pe locul doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast