| YqLmX a întrebat:

Cine imi da cel mai bun antivirus are funda, in afara de kaspersky si avira

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand Avast cu caldura, din experienta pot sa-ti spun ca este chiar foarte bun.
Poti beneficia gratis de licenta gratis timp de un an, peste un an te inregistrezi iar si tot asa, conditia este sa te inregistrezi pe site-ul oficial aici

http://www.avast.com/en-eu/registration-free-antivirus.php
apoi iti recomand varianta Avast free 6 home pe care-ti recomand sa-l descarci numai de aici

http://www.avast.com/......nk-you.php

10 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Avira e cel mai bun, la fel si nod32

| mortallx a răspuns:

Avast Free.Panda si norton folosesc reusurse in prostie si iti ingreuneaza calculatorul.

| ErrorError a răspuns:

Panda cloud antivirus. sterge virusul instant sau il neutralizeaza
funda?puppy dog eyes

| BESTNICK a răspuns:

Bitdefender sau avg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nod32,avast sau avg. Sunt bune! Da daca vr unu bun cumparati Bidifender 2012 e bun.

| MrBrangspears a răspuns:

Avast...e mai bun ca NOD32 si e cel mai sigur free antivirus, parerea mea happy

| betoko a răspuns:

Avast e cel mai bun

| Lavinia_4454 a răspuns:

Eu folosesc Avast si sunt multumita de el.

| D33ad3d3 a răspuns:

Norton

| Mary_1523 a răspuns:

Microsoft security esentials