| andeea6655 a întrebat:

Am un telefon Sony Ericsson si atunci cand primesc sms nu il pot citi...il arata gol, iar cand vreau sa trimit persoana respectiva nu il primeste....Ma puteti ajuta si pe mine

Va multumesc

2 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Modelul? Si Sony Ericsson? Nu SONY? deci vechitura? Incearca sa ii scoti cartela, habar n-am...Sau umbla prin setari si vezi daca are modul de revenire la setarile din fabrica.

| Valentin_Ionutz_1994 a răspuns:

1 reseteazati telefonul. 2 incearca sa umblii in setari mesaje, mesaje text si iti va aparea mai multe detalii. nu stiu exact modelul telefonului sa
-ti zic exact ce trebuie sa faci