| Papusel24 a întrebat:

Stie cineva ce as putea sa ii fac telefonului meu? Este un Samsung Grand Neo 2014 si nu stiu de ce telefonul ruleaza greu de tot si se inchide din senin, incerc sa il deschid dupa si degeaba...doar daca il pun la incarcat. Vad ca nu prea se mai inchide capacul de pe spate. Dau funda ♥!

Răspuns Câştigător
| lilith16 a răspuns:

Încearcă sa ştergi din aplicatii si daca nu se închide capacul înseamnă ca ti s-a umflat bateria si ti-ar trebui una noua, nu umbla pe el daca e la încărcat si dacă nu merge încerca un reset si va fi ca nou

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un reset

| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi încearcă să îl restaurezi, folosind setările din fabrică, adică să șteargă tot și să păstreze doar versiunile de bază. Apoi simplu îi faci un update sau face singur când e cazul.

| Papusel24 explică (pentru lilith16):

Are doar 3 luni bateria asta...am sa incerc sa mai sterg din aplicatii.

| lilith16 a răspuns (pentru Papusel24):

Nu contează câte luni are dacă e de proastă calitate tot se strică asa am avut si eu si până la urmă a murit bateria de tot.

| Papusel24 explică (pentru lilith16):

Multumesc mult! Am sa o schimb curand.