| Nicolae-Daniel_Balaoiu_1994 a întrebat:

Am 2 probleme MAJORE! Cine ma poate ajuta.
1. Acum 2 luni mi s-a sters tot hard disk-ul, in urma unui soc de curent... am reinstalat Windows-ul si cum era de asteptat hard-ul era gol. Problema mea majora este urmatoarea. Am avut acolo o POZA, o poza foarte importanta si am nevoie de ea ca de apa, atat de importanta este. Cum pot / Se poate face ceva pentru a recupera aceea poza?. eu auzisem ceva...ca s-ar putea. Va rog foarte mult!

2. Cum pot recupera vechi conversatii de pe yahoo messenger. Aici nu sunt in tema, nu stiu daca se poate sau nu. Se salveaza undeva? Se poate face ceva?

Va rog tare mult cine stie...

Răspuns Câştigător
| vulcan86 a răspuns:

1-Ti-am pus aici http://fisierulmeu.ro/......y-rar.html un program cu care poti recupera orice data de pe HDD chiar daca acesta a fost formatat, sters, etc. Este foarte usor de utilizat. 2- Ca sa vezi arhivele din yahoo deschizi fereastra persoanei respective si dai pe Show recent messages si din cate stiu eu trebuie sa apara arhiva de mesaje. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns: