| alex4show a întrebat:

Stie cineva cum conectez telefonul la internet prin cablul USB conectat la Pc pentru un Galaxy S ... ? Dau funda !

2 răspunsuri:
| Abduco a răspuns:

Nu poti conecta telefonul la internet prin USB (sau orice alt cablu). Am si eu un galaxy si stiu sigur ca nu poti sa-l conectezi la net decat prin Wi-fi. Pentru conexiunea la net prin cablu nu poti folosi decat cablul internetului (ala cu fibra optica) pe care nu il poti lega la telefon...

| alex4show explică (pentru Abduco):

Un coleg are un galaxy fit care il conecteaza prin anumite setari facute telefonului si pc'ului la un service, la internet prin usb pe windous 7. straight face