| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot face server de metin /silkroad /world of warcraft si sa scot ceva bani din el? multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e imposibil sa faci server d silk ^^...merge.dar numa printr-un emulator happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io joc silkroad adica zszc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt GM daca vrei te ajut id tranulea92 big grin

| Stefan2595 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi poti add ca eu am incercat si nu pot te rog da-mi add la adresa id: torrestefan@yahoo.com thx all

| thelordofthedrinks a răspuns:

Cum sa faci server de silkroad? E imposibil happy. Apropo, joci silkroad?big grin

| alexkk a răspuns (pentru thelordofthedrinks):

Auzi silkrad se poate face cu meida pk2 baga id asta alex_97_2009_arad

| adrian_5443 a răspuns:

Care joaca silkraod?