| Tekato a întrebat:

Stie cineva cum pot reformata un pc care are doua windowsuri in el?

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Da ati spun eu pui cd an cdrom dai restart la pc dupa care astepti pana ati spune pc an ce partitie vrei sa instalezi windowsul atentie s-ar putea sa ai 2windowsuri pe partitii diferite an cazul asta dai formatare pe amundoua partitii an felul urmator tasta enter tasta d si iar tasta l dupa care tasta c adica creaza partitie acuma exemplu pui 40000 adica 40 gb dar tu pui cat ai avut an amundoua partitii antelegi dupa care selectezi partitia an care vrei sa se instaleze win daca amundoua windowsuri sunt an aceeasi partitie ai dai formatare si urmezi pasul de sus astea sunt valabile pe windows xp toate cele bune bafta

| Tekato explică (pentru robert35):

Din pacate daca mergea sa formatez normal as fi facut-o dar nu buteaza cd-u

| robert35 a răspuns (pentru Tekato):

Butezati pe un stik sunt tutoriale pe net cum sa ti-l faci butabil