| soph999 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa adaug un clip intr-o prezentare in Microsoft Office Publisher 2003? am dat la insert dar nu are decat insert picturestraight face
sau merge doar la 2007?
va rog ziceti-mihappy
a si inca cevabig grin cand termin prezentarea si vreau sa o salvez... dau la save >>aso denumesc si ca ce tip sa o salvez? astfel incat sa o pot modifica si alta data? am incercat ca Publisher files, publisher template, 98 sau 2000 dar niciuna nu mergesad

voi aveti programul sau lucrati in el? daca da va rog ...help!
mersii mult!: ):*

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Softpedia.ro