| Georgica145 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi iau jocuri pe tableta TrekStor care are Windows 10? Cred ca este de la contul Microsoft... Nu prea stiu cum sa-l fac. Am cautat tutoriale si nu am inteles nimic. Cine ma poate ajuta sa-mi fac si eu cont de Microsoft? Va rog sa-mi spuneti, ca nici macar Facebook nu pot sa-mi iau... Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Mihai1972a a răspuns:

De pe aplicatia de merket descarci.Intai fa-ti un cont Microsoft la https://signup.live.com/? uaid=292d3cb56206455eb1f18d153c44352d&liceu=1