| faaalyoana a întrebat:

Stie cineva cum se numeroteaza paginile in word, in afara de primele 3-4 pag..sa inceapa numerotarea cu 1 de pag a 4a exemplu...Am nev sa-mi explice cineva aici, nu copy-paste d pe google.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Desi lucrez de cca 15 ani in Word nu mi-am pus niciodata aceasta problema si nu stiu daca se poate si cum anume.
In schimb iti dau o idee: in exemplul tau pui primele 3 pagini separat si urmatoarele separat si apoi le poti numerota pe acestea de la 1 din Insert/Page numbers si acolo setezi cum vrei sa fie numerotarea - sus sau jos, la mijloc, dreapta sau stanga si sa inceapa cu prima pagina. Numai bine!

| faaalyoana explică (pentru Ioandelasal):

Deci se poate. eu am word 2007.si is tutoriale pe net.cum s fc...da eu nu inteleg.am facut da nu resusesc.de curiozitate da tu un search si ai sa vz k merge