| Ramoniqtzz a întrebat:

Stie cineva cum se numeste programul acela de editat care avea ca Icon un Smiley, galben cu o pensula, Photoeditor sau ceva de genu'? cand intri in program apare un fond albastru, in stanga apar instrumentele de editat, iar in dreapta se pune poza pe care trebuie sa o editi. Cu el poti sa micsoresti, sa maresti, avea si o optiune "Clear skin" si "Glamour Skin" Va rog mult, pentru cine stie cum se numeste si de unde pot sa-l descarc

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Photo instrument happy de pe google poti sa-l descarci dar este o problema... trebuie sa-l cumperi happy