| 1Tarzy1 a întrebat:

Stie cineva daca Drona Noriel I Drive are o viteza destul de mare de zbor? As cumpara-o sa ma distrez cu ea deoarece este destul de mare si functioneaza la o distanta destul de buna. Ma tem sa nu mearga foarte lent.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Assasincraft a răspuns:

Cand te duci la Noriel intreaba de ea daca e destul de buna daca nu stie citeste pe cutie, sau pe internet, daca este lenta poti sa cauti ceva medium si mult mai bun. Sper ca te-am ajutat.

| 1Tarzy1 explică (pentru Assasincraft):

Habar nu am unde este magazinul Noriel, vreau sa o cumpar direct de pe site de la ei. Pe internet nu scrie nimic.