PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stie cineva daca sms-urile se pot descarca in calculator?! Daca, da e nevoie de un anumit program, sau?! Prefer unraspuns de la cineva care, daca se pot descarca, a si facut-o cu success! Multumesc!

4 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

Eu cu cativa ani in urma am avut un Samsung, si puteam sincroniza toate lucrurile, de la SMS pana la orice lucru pe care il aveam in telefon, si toate astea le puteam face cu programul PC Studio! Acum depinde tu ce telefon ai.

PsihoSex
| PsihoSex explică:

Ok, baieti, ma mai intereseaza ceva foarte imporatnt: cei care ati reusit, va rog frumos sa verficati, comparand cu originalele din telefon, daca mai aveti!, daca la mesajele transferat ein calculator se pastreaza si data si ora originala, sau a descarcarii?! Multumesc!

| dannyel86 a răspuns:

Si la mine a functionat, tot cu Nokia Suite, dar prin bluetooth. Banuiesc ca nici prin cablu de date nu e alta procedura. Incearca sa cauti, in functie de telefonul tau, software-ul cu care te poti conecta la calculator. Cred ca te va ajuta sa transferi si mesajele de pe mobil. La Nokia se poate!

| Intunecatu a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Eu am un Nokia, si cu Nokia Suite pot face asta happy. Acum despre celelalt softuri nu stiu