| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva data exacta a lansarii jocului Grid Autosport pentru platforma Android? Cica anul acesta ar fi, dar nu stiu data exacta. Pe iOS exista inca de anul trecut.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.androidpolice.com/......roid-2019/
"At some point", deci cel mai probabil, oricand.

| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Chiar de pe acest site am iesit inainte sa postez intrebarea laughing. Pe Youtube citeam prin comentarii ( non official ) ca va exista numai pentru anumite dispozitive Android. Oricum nu stiu daca e mai bun decat Real Racing 3 pentru ca de asta astept lansarea lui. Sa il iau, sa testez si sa compar. Joc Real Racing 3 din anul 2016.

1 răspuns: