| Maree1 a întrebat:

Stie cineva de ce cand incerc sa fac un stick bootabil imi da urmaroatea eroare: there was a problem running this tool.We're not sure what happened...( e mai mult de scris)..Error code:0x800700005 - 0xA001B? Am descarcat de pe site-ul windows, media tools si am dat sa instalez pe stick dar la final imi da acea eroare.Am incercat sa formatez stick-ul in NTFS si apoi sa pornesc media tools cu run as administrator, degeaba, nu merge nici asa. Care ar fi problema? Stick-ul il am de 16 GB. Si inca o problema(Cred) daca formatez stick-ul in NTFS si dau un rr la pc apoi stick-ul revine la setarea lui normala, e posibil sau ar trebui sa ramana cum il formatez eu?

1 răspuns:
| UnderVoltage a răspuns:

Recomand o formatare din cmd, in general rezolva probemele cu crearea de stick bootabil
https://askit.ro/solutii/formatare-stick-prin-command-prompt/
Sper ca am fost de ajutor.