| Naiky3Run4 a întrebat:

FUNDA! HELP! Salut, am o prb, cand ma uit pe youtube la videoclipuri si le pun la FULL HD(1080p) se vede asa sacadat (sa zic asa) si daca pun la 720p nu se vede asa. Ce pot sa fac sa vad videoclipurile in FULL HD fara nici o prb?
VA ROG ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cred ca nu duce procesorul 1080p. Orcum daca n-ai monitor mare (peste 22" ) nu este nici o diferenta intre 720p si 1080p

| LLTCATpRoduction a răspuns:

laughing nu are treaaba monitorul.decat vrei sa ai monitorul? de 40? eu am monitor de 19.si nu am treaba.dar asta se datoreaza vitezeii la net.probabil,in cel mai bun caz mai asteapta putin sa se incarce, poate ai conexiunea la net putin mai lenta.

| Nico_4592 a răspuns:

Poate nu ai o placa video performanta si mie mi se intampla acelasi lucru si la mine e devina placa video trebuie schimbata tongue

| aannddrreeii a răspuns:

Le dai le FULL HD(1080p) si dai play apoi dai pauza si astepti un pic pana se incarca si le vizionezi dupa aia