| mihaipompy a întrebat:

Stie cineva detalii despre un laptop Sony vaio model PCG-7Q1N, care este configuratia din fabrica,(provine din japonia) eu am dat o cautare pe net,dar mai nimic,

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Scrie in start la run dxdiag si dai enter si la sistem model imi spui direct modelu lui calumea ca nu il gasesc nici eu. Sau mai Aida64 si la Mothenboard spune exact modelu lui concret.

| NYK4u a răspuns:

Descarca AIDA32 si asa afli mai multe despre el si despre ce model este cu adevarat.