| Holyman a întrebat:

Stie cineva serialul acela traznitii? Ei bine stiti cand incepe arata cand danseaza ei si le scrie numele cu traznetul ala in mijloc! Acela se numeste generic? Sau cum? Cine stie cum se numeste imi poate spune si cum il pot face? Adica cu ce program? Oricum multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| MaduMadutsaa a răspuns:

Draga, cel care incepe cu trasnetul din mijloc, da! Se numeste generic! Genericul Trasnitii! Dar prin ce program te referi? Sa-i ii vezi la televizor?