| Gaby3891 a întrebat:

Stie cineva un site care traduce foarte bine in engleza?
Multumesc frumos, dau funda!

Răspuns Câştigător
| maria14142 a răspuns:

Reverso
traduno.com(e,dupa parerea mea mult mai bun)

| Gaby3891 explică (pentru maria14142):

Ma intereseaza sa traduca perfect cum vorbeste englezu, nu cum traduce google translate, e asa de bun?

| maria14142 a răspuns (pentru Gaby3891):

Pai,niciun site nu o sa traduca corect! deoarece traduc cuvant cu cuvant, cel mai bine iei un dictionar, dar mie imi place cum traduce, adica sunt greseli pe care le pot observa usor!

4 răspunsuri:
| senrogas a răspuns:

Olx.ro cauta dictionar roman-englez laughing
Acu serios, cu programe de tradus nu mere nici o data, is bune cand mai dai de un cuvant din ala handicapat, dar ca sa traduci bine ar trebui sa joci niste RPG-uri serioase (nu metin sau alte rahaturi) cu poveste si sa te uiti la filme fara subtitrare. O sa dureze ceva timp dar eu asa am invatat happy

| CristiSiPunct a răspuns:

Https://translate.google.md/
Pui limba singur