| dxchd a întrebat:

Stie cineve de ce naiba nu mi se schimba porcaria aia de rezolutie pe Youtube nici la una mai mare nici la una mai mica si culmea rahaturile alea de reclame sunt in full hd?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Reclamele se incarca separat inaintea video-uluilaughing Vezi sa fie browser-ul actualizat la zi.

| dxchd explică (pentru Wr3nch):

Nu e pre browser e pe aplicatie am problema cu rezolutia doar pe telelefon

| Wr3nch a răspuns (pentru dxchd):

Atunci actualizeaza aplicatia si vezi sa fi pe Wi-Fi.

| LPCTSTR a răspuns:

"acum 2 minute | zilog a răspuns:
Pentru că ești un om ghionist dacă îl ai toată ziua pe naiba și pe dracu in gură la fiecare două propoziții te închini lor
nu poti să respiri dacă nu îi pomenești"

O spune un individ care a creat o religie din Ubuntu... ahh rolling on the floor rolling on the floor ironia sortii.

| NotNamed a răspuns:

Https://vancedapp.com/ si toate problemele tale s.au rezolvat. Gata cu reclamele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazăi pe cei de la SRI sau DNA.

| AlexAL275 a răspuns:

De schimbat se schimbă, cert e că reclamele alea chiar sunt nesuferite. Poate ai probleme cu YouTube, poate era o eroare de nu puteai schimba rezoluția, încearcă să-l actualizezi sau dă-i un restart la telefon. Succes!

| BilaRomânească a răspuns:

Descarca Youtube vanced de pe google si scapi de reclame