| Adi101011 a întrebat:

Stiti cum sa pun pe un CD mai multe playlist-uri? E vorba de un CD pentru muzica din masina. Pot pune melodii dar nu stiu cum sa le fac in playlist-uri.

Răspuns Câştigător
| BobocelMihai a răspuns:

Playlist-ul se face cu winamp. Adaugi muzica in program si in dreapta ai o casuta se numeste: list opt. Dai click simplu pe ea si se deschide inca trei. dai pe cea din mijloc in care scrie save list. Are extensia m3u si se poate ca sa nu iti citeasca dc-ul in masina

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Playerul din masina NU recunoaste playlist-uri.