| Dezosatu a întrebat:

Va salut cu drag pe toti! As vrea sa sa-mi imbogatesc playlist-ul cu ceva melodii noi dar care sa se asemene intr-un fel cu ce am ascultat pana acum. Gen: Veritasaga - Nu se asculta, se simte; Era vorba Sshinobi, Alan-oameni de nimic, Nimeni altul' - inger si demon. Muzica trista...am nevoie...de funda nu se mai pune problema.

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Nimeni Altu' - Inca o poveste
Ombladon - Made in Romania cu Nimeni Altu'
Ombladon - ultimul tren
KEPA feat. Ombladon - Pierduti in timp

| Dezosatu explică (pentru Green66):

Sunt bune...dar atunci cand am spus nimeni altul' si alan,
era de inteles ca stiu multe melodii de la ei, inclusiv cele de mai sus, totusi apreciez raspunsul tau. daca nu mai primesc nici un raspuns in urmatoarele 3 zile ai funda

1 răspuns: