| availablehandyman a întrebat:

Stiti cum se foloseste cheat engine 6.2 la farmville 2? pentru bani? daca stiti ajutati-ma si pe mine dau funda

Răspuns Câştigător
| Gabitza_Gabi_1967 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Y13oWwcje7E
nu trebuie sa intelegi limba spaniola, urmareste atent...ai si codurile sub video...bafta.

5 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu mai merge cu prostii de programe, in lumea de azi nu prea ai cum sa trisezi la jocurile online, mai bine ai juca corect.

| availablehandyman explică:

Am incercat asa dar imi da alte prosti

| Bucatica_Hortenzia_1977 a răspuns:

Scrii pe youtube cum faci coins la farmville 2 dai pe primul si urmaresti cu atentie tot