| Ciobanu_Andrei_1998 a întrebat:

Hei TPU...Am si eu o problema, nu mi se mai aude sunetul la bs.player. sad
Sunetul la YT MERGE,dar numai la bs player nu merge sau orice alt program VLC, Windows media player etc...Acum 3 seri imi mergea sunetul, dar deodata nu se mai aude.Ce sa fac? sad Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reinstaleaza driverul de sunet, scoti un program de pe net numit driver genius care ti le detecteaza il stergi apoi il descarci actualizat.

| Marin_Ionel-florin_1977 a răspuns:

Mergi la control panel dai pe unisataling program gasesti bs player dai click dreapta pe el si dai unistal dupa il descarci din nou si o sa-ti mearga am patit la fel FUNDA?