| Bass a întrebat:

Stiti cumva vreau sa curat Unitatea C adica Local disk C si ma intreb daca afecteaza cu ceva fisierele winndows Urgent

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Nuadin a răspuns:

Un disk cleanup nu va afecta windows-ul chiar daca e instalat pe partitia C, pentru ca va sterge doar fisierele temporare. Daca prin "curatat" te referi la a sterge absolut tot ce e acolo sau sa formatezi, evident va afecta windows-ul happy

3 răspunsuri:
| mihaivs a răspuns:

O so afecteze daca formatezi.
si no sa mearga o sa zica ca acolo este windowsu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic, sterge fisierele inutile si mareste capacitatea hard disk-ului

| Yulii a răspuns:

Te sfatuies sa nu o cureti ca afecteaza. Faci cum vrei!