| RadioactiveUranium a întrebat:

Mai stiti si alte metode de stergere a fisierelor inutile din Local Disk C in afara de disk cleanup si defragmentarea? Vreau raspuns urgent funda

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pentru nimic, numai bine!

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ccleaner http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml
defragmentarea nu sterge fisierele inutile, nu sterge nimic doar ca pune fisierele fragmentate in mod continuu pentru a putea fi accesate mai usor

| RadioactiveUranium explică (pentru al3xander):

Multumesc

| RadioactiveUranium explică (pentru al3xander):

Dar un program care imi reinnoieste driverele si le instaleaza sti?

| al3xander a răspuns (pentru RadioactiveUranium):

Pentru nimic, numai bine!