| Sadic a întrebat:

Ştiţi cumva vreo aplicaţie de pe Google play pentru Android cu care să descarc atât melodia cât şi poya de la albumul din care face parte, poza rămânând atunci când ascult piesa cu un un playlist?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O posibila rezolvare a acestei solicitari, o poti face astfel : soliicita creatorului acelei aplicatii pe care intentionezi sa o descarci, sa creeze optiunea pe care ai solicitat-. Cu siguranta, daca ii vei explica ce anume doresti, creatorul acelei aplicatii te poate ajuta. Succes

| Kirschen a răspuns:

Muzixmatch, aici ai și versurile melodiilor. E foarte bun.