| yungcorpsey a întrebat:

Stiti vreo metoda prin care as putea instala drivere de Windows 10 pe Windows 7?

Răspuns Câştigător
| MarianVio a răspuns:

Salut! Dai click dreapat pe executabilul ce vrei sa il instalezi(driverul), te duci la proprietati, te duci la tabul "compatibilitate", bifezi prima casuta si iti selectezi sistemul de operare. Nu se stie daca va functiona dar eu ti-am dat pasii pe care ii cereai pentru compatibilitate. Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Driver Booster.

| Anonymous412 a răspuns:

Nu poți face asta, pentru că nu ar fi compatibile.

| yungcorpsey explică (pentru Anonymous412):

Stiam ca este o comanda care te lasa sa pui Compatibilty si dai pe ce windows vrei