| Oana_9619 a întrebat:

Stiu ca,categoria este gresita,dar este cea mai cautata. As avea o problema. Nu-mi mai place windows XP ca fata. Daca stiti un program nevirusat, gratis link? Deci cam ce doresc: sa fie un program care sa arate ca windows 7 dar totusi sa ramana xp. Am avut o perioada, dar l-am sters.laughing ma puteti ajuta?:* Funditahappy

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Chestia e ca am cautat pentru tine 10 minute pe google si n-am gasit ca sa-l fac ca windows 7. Acum a aparut windows 8 si gasessc transformation pack-uri numai pentru windows 8.
Daca vrei asta cauta pe google : "windows 8 transformation pack for xp" ar trebui sa gasesti repede.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu-ti zic tongue!

| Oana_9619 explică (pentru unknownn):

Te roglaughing)

| unknownn a răspuns (pentru Oana_9619):

Chestia e ca am cautat pentru tine 10 minute pe google si n-am gasit ca sa-l fac ca windows 7. Acum a aparut windows 8 si gasessc transformation pack-uri numai pentru windows 8.
Daca vrei asta cauta pe google : "windows 8 transformation pack for xp" ar trebui sa gasesti repede.

| Bomfaier a răspuns:

Vai câtă dreptate ai, şi eu mă plictisisem de cum arată XP. Nu ai nevoie de niciun program, doar de un fişier de tip MSSTYLES cu o temă care să semene cu Windows 7. Ceea ce am eu acum. Descarcă de aici:
https://docs.google.com/open?id=0B9p7PhRIfnK1X1QxaDRHMElITWc
Salvează-l oriunde şi dă-i dublu clic. Vezi să nu-l ştergi după aia din greşeală!

| Oana_9619 explică (pentru Bomfaier):

Scuza-ma,dar nu merge. ma duce doar la imagine happy

| Bomfaier a răspuns (pentru Oana_9619):

Nu te scuz, pentru că merge tongue
Dar dacă tot ai ales un răspuns câştigător, considerăm problema încheiată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce mai postezi la Dragoste si sex, daca stii ca incalci regulamentul?