| bugativeyRO a întrebat:

Stiu ca pare stupida intrebarea dar am incercat la un xerox si nu s-a putut. Merge sa te duci la un xerox si sa-i ceri sa-ti imrpimeze color niste imagini dupa un stick USB? ( normal ca da dar... )

6 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Pai tu stii unde este acel 'dar ', nu noi. Ce a zis persoana de la xerox? Nu pot sa iti printez imaginile fiindca?

| bugativeyRO explică (pentru pufulescu):

Fiidnca nu, fara nicio justificatie laughing
Faza e ca nu cunosc nici zona foarte bine, deoarece m-am mutat acum 2 luni ( sector 3 ) si era un xerox local gen..., iar din ce am gasit pe internet, iti dau doar adresa strazii si nimic mai mult, deci foarte greu de localizat un xerox care e ca la pacanele - ai sau n-ai noroc sa iti imprimeze color dupa un stick usb big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru bugativeyRO):

Cauți pe Google maps sau pe ce vrei unde e localizată strada.

| pufulescu a răspuns (pentru bugativeyRO):

Aaa, deci cauti un loc in sectorul 3 unde se face printare color. Acum se intelege clar si poate iti va raspunde cineva, eu nu sunt din Bucuresti.

| bugativeyRO explică (pentru anonim_4396):

Apai da, dar am zis ca e ca la pacanele, nu stii cum nimeresti unul la fel ca cel la care am fost... si nici nu se dau prea multe date de contact ( spre deloc ), ele neavand un site oficial etc... Romania asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă are imprimantă color care funcționează, da.