| GulDan a întrebat:

Stiu sa desenez virtual dar cum fac bani? dar nu e de ajuns sa ziceti ca pot sa ma fac grahpic, desing, etc. pentru ca eu vreau sa ma apuc sa muncesc si vreau sa stiu exact ce sa fac.Va multumesc!

3 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

OoOO ai multe de invatat.Cauta pe net Webdesign.Acolo iti vei croi viata daca vrei sa continui cu design.

| GulDan explică (pentru rater1994):

Nu neaparat cu desing ceva sa pot sa ma folosesc de talentu asta cam cu orcehappy

| rater1994 a răspuns (pentru GulDan):

Oo... cam tarziu vin si eu cu raspunsu. Uite poti sa incerci atunci sa proiectezi daca-ti place asa mult cauta programele gen Maya, Blender, Max3D