| remus a întrebat:

Succes la bacalaureat...
Va rog, ce se intimpla cu PC meu, aseara s-a stins monitorul de citeva ori si a pornit singur, unitatea functiona, nu s-a oprit.
multumesc, o zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| bibitza a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel intr-o seara. l-am oprit si apoi si-a revenit...bafta in continuare la bac :*

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Multa Bafta in continuare pentru cei ce azi sustin bacul... Iar pentru monitor fi atent la cablul de alimentare. Poate face o conexiune aiurea.

| bayatdolce a răspuns:

Pai in primul rand ce ai putea tu face este sa verifici cablul... conexiunile... si fi atent la cel care intra in monitor deoarece si eu patesc la fel... am lcd si se baga si se bage vertical (de jos in sus) si deoarece cade pe langa birou cablul nu sta perfect la 90 de grade si de aceea se mai opreste conexiunea... daca nu e nici un din astea... pot fi multe alte motive... nu stiu daca exista cablu pentru monitor cu mufa la 90 de grade... ( am vazut mufe din astea la cabluri pentru conectari intre piesele din calculator ). speri sa rezolvi problema. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-a adunat praf la ventilatorul calculatorului sau cum so numii. Ca daca e asa inseamna ca temperatura a fost prea mare si s-a oprit automat.