| elielly a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu de ce nu-mi mai accepta leptopul netu? aseara mergea dar la un mom s-a stins singur l-am repornit si nu mia mai pornit netu nul mai accepta de ce?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai net cu Hub sau modem trebuie setata la local area conection properties optiunea de "internet protocol (TCP/IP). Daca ai net prin fibra direct in placa de retea acea optiune trebuie debifata. De aici, de unde sunt, nu te pot ajuta prea mult.