| Darker a întrebat:

Sunt bune in general laptopurile Fujitsu Siemens.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce noroc ai, eu am avut unul si nu am fost deloc multumit de el. Tastele sareau mereu, mufele de la casti si microfon au rezistat cateva luni, ventilatia era varza se incingea mereu.

| Mădă0611 a răspuns (pentru suntserios):

laughing sareau asa de capul lor? Eu am Fujitsu Siemens si n-am nici o problema cu el, desi il sterg de cateva ori pe zi cu servetele umede, curat periodic cu o agrafa si un servetel umed spatiile dintre taste, nici una nu s-a miscat mai mult decat trebuie, iar ventilatia nu e raspunderea lui, ci a utilizatorului, cu mufele n-am nici o problema. Daca nu ingrijesti ceva, bineinteles ca se strica, nu conteaza ca vorbim de un pc sau un organism, organ sau ce mai vrei tu. tongue

| suntserios a răspuns (pentru Mădă0611):

Stai linistit ca am grija de laptopurile mele, dar tastele erau de foarte prosta calitate, vreo 2 litere nu mai stateau la locul lor, si doar de la utilizare intensa nu de la vreun soc sau distrugere.

Ventilatia era dor pe fundul laptopului nu si in laterala cum ar fi normal.

| Darker explică (pentru suntserios):

Laptopul este din 2009

| stroedaniel13 a răspuns:

Nu prea...

Eu unul ti-as recomanda mai degraba un laptop Acer / Asus.

Vad ca la un pret promotioanl se gaseste acum acest model de laptop: http://bit.ly/1jcCcVB

| SupraDozaDeHashish19 a răspuns:

Fujitsu si Siemens nu mai sunt ce au fost dar ia-ti Sony msn Philips

| lovermantk a răspuns:

Orice marca de laptop-uri sunt bune. Conteaza mai mult configuratia din el. In cea mai mare parte diferenta de pret o face doar numele.