| candy_2919 a întrebat:

Sunt bune laptopurile Lenovo. Am vazut ca este reducere la Carrefour. Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
| Cuuukii a răspuns:

Da sunt foarte bune:X

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sunt!

| xIoana a răspuns:

Sunt bune uitate pe siteul asta poate te ajuta emag.ro au muste chesti ti le aduc acasa si preturile sunt mult mai ieftine decat in alte magazine

| Rallucadela a răspuns:

Sunt f bune, nu bunebig grinbig grin eu am unul de aproape un an si l-am carat peste tot.este...un lucru in care iti poti investi banii cu increderehappy

| AnMa a răspuns:

Lenovo este o companie chineză de IT şi este numărul patru mondial în producţia de PC-uri (mai 2008). Compania a fost înfiinţată în anul 1984 la Beijing cu o investiţie iniţială de 25. 000 USD[1].

Lenovo, a achiziţionat divizia de PC-uri a companiei IBM în 2005 contra sumei de 1, 25 miliarde USD[2], iar în anul 2007 a încercat fără succes să preia firma europeană Packard Bell.

Compania a finalizat în trimestrul al patrulea al anului 2007 vânzarea diviziei de telefoane mobile ce mergea în pierdere, pentru suma de 65 milioane USD. si am mai gasit

un om zice : "recomand ibm/Lenovo pana in seria T60, adica seria clasica in 14, 1 cu SXGA
deja trecerea la T61 cu 15, 4, nu mai ofera aceeasi placere de lucru cu ele
cel putin din punctul meu de vedere "

acum eu nu stiu ce sa zic big grin cu atat am putut sa te ajut

bafta!

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Da, sunt foarte bune laptopurile Lenovo.Am eu.winking

| Niko_7610 a răspuns:

Sa stii ca sunt bune am chiar eu unul dar nu a fost la reducere e ff boon fata de htp

| ciripitoru a răspuns:

Da sunt destul de bune. eu am un notebook si nu am avut probleme pana acum. desigur conteaza si cat de performant e. marca e buna asa ca nu-ti face probleme.