| TheNinthKoopa a întrebat:

Sunt pasionata de desenat si as vrea sa imi cumpar o tableta buna si ieftina. Am citit recent despre tableta Wacom Bamboo Pen CTL-460EN si pare destul de buna pentru mine, m-ar ajuta sa desenez in Paint Tool SAI. Voi ce credeti? E buna? Se strica sau nu repede? Merita sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Wacom e treaba serioasa. Stiu oameni care fac bani grei cu asa ceva, si dupa 4-5 ani de folosire, inca merg brici, deci ia cu incredere. P.S. Cauta pe Amazon sau eBay, posibil sa gasesti mult mai ieftin ca la noi.

2 răspunsuri:
| yonut98 a răspuns:

Si eu am o tableta bamboo. mi-am luat-o de la eMAG. dar e pacat s-o folosesti in paint! foloseste-o in photoshop sau un program mai avansat daca vrei sa iasa binewinking
PS: vezi ca exista paint tool-uri gen aplicatii care ti le iei special pentru tableta cand o instalezi

| RacuciDiana a răspuns:

Salut! Unchiul meu are o tableta de acest fel.Este buna.Dar trebuie sa o cumperi de la firma nu de prin chioscuri.Papa!