| lau1995 a întrebat:

Sunt pe disney channel niste sonerii care se numesc mobil logo si sunt niste mixaje ale unor melodii (gen puya-change) si canta un elefant.cine imi da site`ul de unde pot descarca primeste funda!

7 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Nu le poti descarca.trebuie sa le cumperi.trimiti un sms la 1335 laughing cam asta ar fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am cumparat dar tot nu pot sau nu stiu ce trebuie sa fac
care sunt pasii?
mi-au luat banii pe sms si mi-a trimis un mesaj sa accesez un link dar tot nu reusesc.stie cineva cum se activeaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1335 sunt niste magari, s-au boi, s-au hoti, am incercat si eu o sonerie de la ei si este teapa. Am sunat si la nr. de ajutor si nimic. Sa-si cumpere lumanari pentru mamele lor.+++++++++DUMNEZEU

| EdySH0r123 a răspuns:

Uite ce oferta am pentru voi dati add la edy_sopy si aveti toate melodiile alea la doar 2 euro pe tel nu uita add edy_sopy

| alleea a răspuns:

Maine merg la protectia consumatorului. nu pentru 5 lei, ci pentru bataia de joc